Yatırım Değeri - Lagoon Bodrum

Yatırım Değeri
Neden Bodrum'a Yatırım Yapılmalı

Boğaziçi (Kuşcenneti)

Boğaziçi bölgesi masmavi denizi ve eşsiz kumsallarıyla mutlu tatilin adresi! Ege dendiğinde Bodrum; Boğaziçi dendiğinde ise deniz, kum, güneş gelir akıllara... Güneş burada oldukça bonkördür: Yılın 300 günü ısıtır. Benzersiz koyları, mavi bayraklı plajları, her tür deniz sporunun yapılmasına olanak sağlayan tesisleriyle, günlük tur tekneleri ile Boğaziçi koylarının keyfine varın. Eğlenceli, keyifli bir tatil için Lagoon Bodrum!

1

Mutlu Tatilin Adresi

Bodrum: Parlayan güneşi, masmavi denizi ve eşsiz kumsallarıyla mutlu tatilin adresi!
Ege dendiğinde Bodrum; Bodrum dendiğinde ise deniz, kum, güneş gelir akıllara... Güneş burada oldukça bonkördür: Yılın 300 günü ısıtır. Benzersiz koyları, mavi bayraklı plajları, her tür deniz sporunun yapılmasına olanak sağlayan tesisleriyle, eğlenceli, keyifli ve mutlu bir tatilin ilk adresidir!

2

Güneşin Şehri Bodrum

Seyahat takviminizi belirlerken özgür olun: Bodrum'da güneş, yılın 300 günü üzerinizde!
Mevsimlerden ne olursa olsun, tatile çıkmak istiyorsanız, güneşin yüzünü gösterdiği yaz aylarının gelmesini beklemek zorunda değilsiniz. Bodrum' da güneş, verimli ovaların, masmavi suların, eteğinde hayvanların otladığı dağların, mutlu insanların yürüdüğü sokakların üstünde yılın 300 günü parıldar.

3

Kültür ve Sanat Şehri

Bodrum’ da kültür merkezlerinden, festivallere, gece hayatından çocuklar için yapabileceğiniz birçok etkinlik bulunmakta. Heredot ve Nurol kültür merkezlerinde tiyatro, sunum veya gösteri gibi bi çok etkinliğe katılabilir; uçurtma, mandalina şenliği, cup gibi etkinlik ve festivallere siz de eşlik edebilirsiniz. Antik Tiyatro’ da her yıl düzenlenen onlarca sanatçının gösterisinde bulunabilir, çok ünlü gece hayatında sevdiklerinizle en eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

4

Lezzet Şehri

Zeytinyağıyla, binbir çeşit otuyla ve taze deniz ürünleriyle sağlığa sağlık katar Bodrum mutfağı...
Bodrum' un zengin mutfağı, çok kültürlü tarihinin etkisiyle misafirlerine çok çeşitli yemek alternatifleri sunar. Yemek kültürü üzerinde en çok Girit, Yunan, Balkan ve Türk mutfağı etki bırakmıştır. Osmanlı hükümdarlığı sırasında burada yaşayan Levantenlerin damak zevkine göre Bodrum mutfağı yeniden şekillenmiştir.

5

Modern ve Huzurlu Şehir Hayatı

Bu modern hayat, huzur verir: Çünkü burası sizin eviniz...
Doğal güzellikleri, sahillerinde kilometrelerce uzanan mavi bayraklı plajları; tarihi güzellikleri, her bütçeye uygun konaklama olanakları; deniz, hava ve kara yolu ulaşımında sorunsuz altyapı özellikleri; sağlıklı, lezzetli ve çok renkli mutfağı; güler yüzlü ve kolay iletişim kurulabilen insanlarıyla Bodrum, gelen konukların, mutlulukla ayrılacağı ve yeniden gelmek isteyeceği bir yerdir. Yüzyıllar boyunca, ticari önemi ve kültür mirasının yanı sıra, doğal zenginlikleri ve hoşgörünün içselleştiği sosyal hayatı ile de Türkiye’de özel bir yere sahip olmuştur.

6
KAYDINIZ OLUŞTURULDU!

Müşteri temsilcimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.

TAMAM
Bilgi Formu

Formu doldurun sizi hemen arayalım.

KAYDINIZ OLUŞTURULDU!

Müşteri temsilcimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.

TAMAM
Bilgi Formu

Formu doldurun sizi hemen arayalım.

   Nerede ?